Ученици првог и другог разреда наше школе посетили су јуче Сајам технике у Београду.
Ова посета за наше ђаке представља стручну праксу с обзиром да су на сајму представљена најновија научно-технолошка достигнућа која се односе на образовне профиле које похађају ученици наше школе.