
КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА
12. мај 2026.
ЧЕТВРТИ У РЕПУБЛИЦИ
18. мај 2026.„Недеља сећања и заједништва“ обележена је у нашој школи низом активности.
О темама другарства и емпатије говорило се на часовима грађанског васпитања и верске наставе.
Професори физичког васпитања организовали су спортска такмичења.
Угледни час „Наше четири године на српском“ уприличила је, са одељењем 4-1, Александра Херцег Рокнић, професор српског језика и књижевности, а ученици 2-3 одељења су са својом разредном Љепосавом Кривокапић уређивали школско двориште.












