
НЕДЕЉА СЕЋАЊА
18. мај 2026.
УЗ ДИПЛОМУ И БЕСПЛАТНА ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА
19. мај 2026.Ученици наше школе Урош Недељковић, Јанко Рац и Давид Нинков су у укупном пласману остварили четврто место на Републичком такмичењу из програмирања за електро школе које је јуче одржано у Београду.
Њихов ментор, професорка електро групе предмета Верица Папић Филко, освојила је друго место.
На такмичењу је учествовало 25 електро школа са 35 ментора.





